Зважаючи на складність та об'єм роботи, яку потрібно виконати в процесі написнання дипломних (магістерських) робіт, більшість студентів намагається замовити дипломну роботу на спеціально створених сайтах. Це дає можливість полегшити собі життя та, в деякій мірі, перекласти відповідальність за виконану роботу на когось іншого.
Написання курсових, дипломних та магністерських робіт є результатом вивчення студентами загальнотеоретичних і спеціальних дисциплін, практики організації роботи з конкретної спеціальності.
Розберемося в термінології та основних вимогах до даних видів робіт.
Дипломна робота — це кваліфікаційна робота, призначена для об'єктивного контролю ступеня сформованості умінь та знань студентів розв'язувати типові завдання діяльності, які, в основному, віднесені в освітньо-кваліфікаційних характеристиках до організаційної, управлінської і виконавчої (технологічної, операторської) робочих функцій.
Слід розуміти, що дипломні (кваліфікаційні) проекти (роботи) виконуються на етапі завершення навчання студентів і передбачають:
систематизацію, закріплення, розширення теоретичних і практичних знань зі спеціальності та застосування їх при розв'язанні конкретних наукових, технічних, економічних виробничих й інших завдань;
розвиток навичок самостійної роботи й оволодіння методикою дослідження та експерименту, пов'язаних з темою проекту (роботи).
Дипломна робота повинна мати внутрішню єдність і свідчити про особистий внесок автора в науку і (або) практику.
Орієнтовна структура дипломної роботи (у порядку їхнього представлення в роботі):
Після отримання відгуку від наукового керівника про дипломну роботу, двох рецензій на закінчену дипломну роботу від двох спеціалістів відповідної кваліфікації і затвердження її завідувачем кафедри випускник має переконливо захистити на відкритому засіданні державної екзаменаційної комісії за участю не менше половини її складу при обов'язковій присутності голови комісії основні положення магістерської дипломної роботи.
Магістерська дипломна робота — це найважливіший етап в підготовці фахівця, завершальна ланка в єдиній системі теоретичного і практичного навчання студента. В процесі написання роботи, майбутній фахівець має продемонструвати ступінь своєї підготовленості з обраної спеціальності, рівень загальної, наукової і професійної ерудиції, творчий пошук нових напрямків в науковому і практичному підході до розв'язання поставлених завдань.
Дипломна робота виконується на базі отриманих у процесі навчання і придбаних під час студентських наукових досліджень теоретичних знань, зібраного фактичного матеріалу з обраної теми дослідження під час практики. Майбутній випускник зобов'язаний в межах дипломної роботи подати з обраної проблематики власну оцінку суми знань, розроблених світовою наукою, зробити загальні й конкретні висновки, запропонувати свої рекомендації щодо зміни, поліпшення, реорганізації сучасного стану ситуації.
Магістерська дипломна робота повинна показати:
Дипломний проект — кваліфікаційна робота, що призначена для об'єктивного контролю ступеня сформованості умінь вирішувати типові задачі діяльності, які, в основному, віднесені в освітньо-кваліфікаційних характеристиках до проектної (проектно-конструкторської) і виконавської (технологічної, операторської) робочим функціям.
Дипломні (кваліфікаційні) проекти (роботи) виконуються на завершальному етапі навчання студентів і передбачають: систематизацію, закріплення, розширення теоретичних і практичних знань зі спеціальності та застосування їх при вирішенні конкретних наукових, технічних, економічних виробничих й інших завдань; розвиток навичок самостійної роботи й оволодіння методикою дослідження та експерименту, пов'язаних з темою проекту (роботи).
Із цими матеріалами
переглядають:Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на наше використання файлів cookie Детальніше
![]() |
Всі опубліковані на сайті матеріали належать їх авторам. Матеріали розміщено виключно для ознайомлення. При копіювання та використанны інформації зворотнє посилання на сайт lectures.7mile.net обов'язкове.
Загальні правила Згода Правовласникам! Залишити повідомлення